Menu
Sepetim
Virüsün Yayılmasının Durdurmak ve Sevdiklerimizi Korumak İçin #EvdeKal

Pazariz Bio Vitals Karanfil Cilt Bakım Yağı 20ml

Pazariz Bio Vitals Karanfil Cilt Bakım Yağı 20ml
Pazariz Bio Vitals Karanfil Cilt Bakım Yağı 20ml

Karanfil Yağı 20Ml

_x000D_ _x000D_

Diş eti sağlığını korur ve ağrıları dindirir. Akne oluşumunu önler.Kan dolaşımını düzene sokmaya katkı sağlar.Karaciğer sağlığı için fayda getirir.Güçlü antioksidan özelliği ve içeriği barındırmaktadır.Sindirime yardımcı olur.Özellikle ojenol madde içerisinde yer alır. Bu madde doğal anestezik ve antibakteriyel özellik taşımaktadır.Karanfil yağı sağladığı faydalar ile beraber günümüzde alternatif tıpla ilgilenenlerin başlıca kaynakları arasında yer alıyor. Diş eti ağrısı başta olmak üzere kan dolaşımı ya da inflamasyon akne oluşumu noktasında sayısız soruna çare üretmektedir.
_x000D_ İçeriğindeki zengin mineral yapısı ve vitamin kaynağı, vücudun ihtiyaç duyduğu tüm eksik kısımları giderme konusunda çözüm sağlıyor. Doğru ve dengeli kullanımı belli bir zaman içerisinde ağrıları azaltmakta, hastalıkları önlemekte ve bağışıklık sistemini güçlendirmekte faydalıdır.Pek çok rahatsızlık için sorunları giderme konusunda geniş bir yelpaze oluşturan karanfil yağı, özel ayrıştırmadan geçerek hazırlanmakta ve elde edilmektedir.

_x000D_ _x000D_

Uygulama :  Hafifçe dairesel masaj yaparak cildinize uygulayınız.Yüz ve vücut için kullanılabilir.Nemlendirici, pürüzsüzleştirici, canlandırıcı etki.

_x000D_ _x000D_

 

_x000D_ _x000D_

 

_x000D_ _x000D_

 

_x000D_

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
30,68₺
Vergiler Hariç: 26,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: Pzr-9991858282706