Menu
Sepetim
Virüsün Yayılmasının Durdurmak ve Sevdiklerimizi Korumak İçin #EvdeKal

Pazarız RF7006 Çok Amaçlı Epilatör

Pazarız  RF7006 Çok Amaçlı Epilatör
Pazarız  RF7006 Çok Amaçlı Epilatör
Pazarız  RF7006 Çok Amaçlı Epilatör
Pazarız  RF7006 Çok Amaçlı Epilatör
Pazarız RF7006 Çok Amaçlı Epilatör

Dearling RF7006 Çok Amaçlı Epilatör


Bacaklarda Etkili Tüy Giderme

Sahip olduğu özel tüy alma başlığı ile bacaklarınızda yer alan en ince tüyleri dahi alabilmenize imkan tanır. Çoklu cımbızları ile tek geçiş ile geniş alanda etkili şekilde tüy giderebilmenize, sert tüyleri rahatlıkla yakalayabilmenize imkan sunar.


Tıkan Törpüleme Fonksiyonu

Sahip olduğu tırnak törpüleme başlığı ile tırnaklarınız dilediğiniz kısalık veya uzunluk seviyesinde, farklı modeller ile törpüleyebilmenize imkan sunar. Yüksek performanslı çalışması ile zamandan tasarruf ile tırnaklarınız törpüleyebilmenize olanak tanır.


Topuk Törpüleme Fonksiyonu

Sahip olduğu topuk törpüleme başlığı ile nasır oluşumu bulunana topuk bölgeleriniz yumuşatabilmenize imkan sağlar. Topuklarınıza duş ardından gerekli bakımı yapabilir, nasırlı yüzeyleri giderebilirsiniz.


Şarjlı Kullanım İmkanı

Sahip olduğu şarj edilebilir tasarım yapısı ile kablosuz kullanım avantajını sunar. Tam dolum seviyesinde kesintisiz 45 dakika boyunca, priz kaynağına ihtiyaç duymadan tüy giderebilir, tırnak törpüleyebilir ve topuklarınız rahatlatabilirsiniz.


Uzun Ömürlü Kullanım

Dayanıklı materyalden üretilen çok cımbızlı ana başlığı, ek başlık parçaları, manuel hız ayarlama düğmesi ile dayanıklılık ve kaliteyi bir arada sunar. Kaliteli tasarımı sayesinde uzun ömürlü ve şık kullanım detaylarından yararlanabilirsiniz.


Bükey Başlıkla Konforlu Kullanım

Sahip olduğu içe dönük ve vücut hatlarına göre rahat şekil alan başlık tasarımı ile bacaklarınızda yer alan tüyleri giderirken bilek, diz altı alanlarınızda konforlu kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Her bir kıvrımda tek bilek hareketi ile etkili şekilde tüyleri alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
138,06₺
Vergiler Hariç: 117,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: PZR625005142